Suzhou Renowell Hidrolik Pompa Co, Ltd

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerYüksek Basınç Kanat Pompası

Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları

Sertifika
iyi kalite Denison Vane Pompaları satış için
iyi kalite Denison Vane Pompaları satış için
Ben sohbet şimdi

Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları

Çin Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi
Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Basınçlı Vickers Kartuş Takımları, T6 T7 Parker Denison Kartuş Takım Pompaları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Jiangsu, Çin (anakara)
Marka adı: RENOWELL
Model numarası: T6C-025 R

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: > = 1 Adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Standart tahta sandık ve karton
Yetenek temini: 2000 Adet / Adet her Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Yapısı: kanatlı pompa Kullanım: yağ
Uygulama: hidrolik ekipman ve makineler Güç: hidrolik
Yakıt: No Basınç: Yüksek Basınç, 28Mpa
Renk: siyah Garanti: 1 yıl
Özelliği: yüksek basınç anahtar kelimeler: Parker Denison yüksek basınçlı T6 T7 pompa kartuşu kiti
Teorisi: Karışık akışlı pompa Standart veya standart olmayan: Standart
Bağlantı noktası: Shanghai

Ürün Açıklaması

Parker Denison yüksek basınçlı T6 T7 pompa kartuşu kiti
Yüksek basınçlı ve yüksek performanslı dübel tipi kanatlı pompalar yaygın olarak plastik makineleri, döküm makineleri, metal makineleri, pres makineleri, rafinaj makineleri, inşaat makineleri, deniz makineleri için kullanılır.
Özellikler:
1. dübel pin kanat yapısı ile, yüksek basınç, düşük gürültü ve uzun ömür boyu çalışabilir.
2. Bu kanatlı pompa, yan viskoziteli hidrolik ortama sığabilir ve düşük sıcaklıkta çalıştırılabilir ve yüksek sıcaklıkta çalışabilir.
3. Kanatlı pompa, bilabial yapı kanadını benimsediğinden, yüksek yağ kirliliği direncine ve geniş hız kapsamına sahiptir.
Mevcut model: T6C, T6D, T6E, T7B, T7BS, T7D, T7DS


Nakliye süreci : 10-30 gün sonra mevduat için% 30 ödeme alırsınız.

Şirket Bilgisi

  Suzhou Renowell Hidrolik Pompa Co, Ltd araştırma ve geliştirme, üretim ve high-end hidrolik pompa ürünlerinin satışı konusunda uzmanım. Suzhou - Firmamız uzun bir geçmişi ve güzel modern sanayi kenti yer almaktadır. Shanghai Pudong Uluslararası Havaalanı'na arabayla yaklaşık 2 saat, Wuxi Shuofang Havaalanı'na ise 45 dakika uzaklıktadır. Ulaşım çok uygun ve konum çok üstün.
Firmamızın ana ürünleri şunlardır: Dennison T6, T7 serisi kanatlı pompalar; Vickers V, VQ serisi, V10, V20 serisi kanatlı pompalar; Tokimec SQP serisi kanatlı pompalar; Yuken PV2R serisi hidrolik kanatlı pompalar; PGH4, PGH5 serisi dişli pompalar; yüksek basınçlı pistonlu pompalar ve parçalar. Yetkili devlet departmanı tarafından tespit edildikten sonra, ürünlerimizin performansı, teknik göstergeleri yerli ve yabancı en iyi üreticiler tarafından yapılan benzer ürünlere ulaşmış veya aşmıştır ve ithal edilen orijinal ürünler yerine değiştirilebilir. Düşük gürültü, daha yüksek hacim verimliliği, daha uzun ömür ve uygun fiyat, ürünlerimizi tüm yurtiçi ve yurtdışı müşterilerimiz tarafından övgüyle karşılamış, şimdi ürünlerimiz 30'dan fazla ülke ve bölgeye beş kıtaya ihraç edilmiştir.
Ürünlerimiz makine mühendisliği, kauçuk ve plastik makineleri, tarım makineleri, ayakkabı makineleri, döküm makineleri, metalurji makineleri, madencilik makineleri, metal kesme makineleri, sac makineleri, paketleme makineleri, gemi makineleri, liman makineleri, sondaj ekipmanları alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. ve diğer çeşitli hidrolik sistemler. Şu anda, Renowell, ünlü yerli şirketler Zoomlion, Sany Ağır Sanayi, Xugong Grubu, Haitian Plastik Makineleri ve Shagang Grubu ile işbirliği yaptı.
Ürün doğruluğumuzu ve performansımızı daha da iyileştirmek için Renowell, Almanya, ABD ve Japonya'dan en gelişmiş işleme ekipmanlarını ve test ekipmanlarını ithal etmek için büyük bir fon harcadı, şimdi 20'den fazla otomatik CNC takım tezgahı takımımız var, özel CNC taşlama makinası, CNC çift taraflı taşlama makinası, torna ve otomatik işleme merkezleri. Renowell danışmanlarımız olarak yerli ve yabancı birçok hidrolik sanayi uzmanı ve profesörü kiraladı, bağımsız bir teknoloji araştırma ve geliştirme merkezi kurduk. Renowell, teknolojik yenilikler konusunda ısrar ediyor, teknik yeniliklere yapılan yatırımları yoğunlaştırıyor, ürün yelpazesini ve özelliklerini artırıyor, ürünlerimizin uluslararası rekabet gücünü sürekli olarak artırıyor. Şu anda, Renowell'de 6 bağımsız tasarım test odası bulunmaktadır, tüm ürünlerimizin iyi kalitede ve performansta olduğundan emin olmak için tüm ürünlerimiz teslimattan önce tam olarak denetlenir ve test edilir. Kalifiye olduktan sonra sevk edilebilir.

Renowell, Almanya Hannover Messe, Alman İnşaat Makineleri Fuarı, ABD Las Vegas Akışkan Gücü İletim Fuarı, Japonya Uluslararası Akışkan Gücü Fuarı, Fransa Uluslararası Mühendislik Makine Fuarı ve Milan Uluslararası Akışkan Gücü Aktarımı Fuarı, PTC Asya Uluslararası Akışkan Gücü Fuarı'na katıldı. İletim Fuarı, BAUMA Almanya, BAUMA Çin İnşaat Makineleri Fuarı ve diğer profesyonel uluslararası fuarlar vb. Teknolojik yeniliklerde daha fazla gelişme sağlamak ve Renowell markasını tanıtmak için sürekli olarak yurtiçi ve yurtdışındaki firmalarla teknik iletişimi ve işbirliğini güçlendiriyoruz. Renowell'in uluslararası bir ünlü marka haline gelmesi için sürekli çalışın.
 
Kurumsal iş felsefesi: toprağa doğru, istikrarlı bir şekilde gidin.
Kurumsal temel değerler: Pratik ve yenilik, işbirliği ve kazan-kazan.
Kurumsal misyon: Hidrolik pompa teknolojisi araştırma ve geliştirme, ürün yeniliği ve uygulama uygulamaları alanına odaklanın. Yerli ve yabancı müşteriler için birinci sınıf ürün ve birinci sınıf hizmet sunmak.
Kurumsal vizyon: Renowell hidrolik pompanın hidrolik pompa endüstrisindeki Çin'in ilk markası olmasını sağlayın, Renowell hidrolik pompanın uluslararası hidrolik pompa endüstrisindeki birinci sınıf marka olmasını sağlayın.
Sizinle işbirliği yapmayı bekliyoruz!

SSS

Neden bizi seçmelisiniz
1. en kaliteli
Pompa tasarım ve imalatındaki 10 yıllık tecrübeye bağlı olarak, yerli ve yabancı üreticilere kıyasla en yüksek kaliteye sahibiz, ürünlerimiz ve parçalarımız orijinal Parker, Eaton ve Sumitomo pompa ve parçalarının yerini alabilir, performans ve kalite aynı veya daha iyi.
2. sıkı kalite kontrol sistemi
En sıkı kalite kontrol sistemimiz var, tüm ürünlerimiz% 100 sevkıyattan önce test edildi ve her birinin müşterilerimize kaliteli olmasını sağlamak için bir izleme kodu var.
3. Gelişmiş makine teçhizat
Tüm makineler, ürün doğruluğunda daha yüksek talebe ulaşmak için Almanya ve Japonya'dan ithal ettiğimiz yeni CNC tezgahlarıdır.
4. Güçlü Teknik ekip
Teknik ekibimizin tümü, pompa tasarım ve mühendisliğinde 20 yıldan fazla deneyime sahiptir, genel teknik yöneticimiz, pompa tasarımında 40 yıldan fazla deneyime sahiptir. Pompa iyileştirme araştırmasından ve yeni ürün geliştirmeden sorumlu 15 kişilik bir araştırma ekibimiz var.
5. Rekabetçi Fiyat
İyi yönetim nedeniyle, fiyatımız yerli üreticilerin çoğundan daha makul, orijinal ürünlerden daha rekabetçi.
6. Hızlı Teslimat süresi
Bir hafta içinde küçük siparişler gönderebiliriz, 500 ADET pompalar veya kartuş kitleri gibi büyük siparişler için genellikle bir ay içinde sevkiyat yapabiliriz.
7. Garanti Süresi
Tüm ürünlerimiz fabrikamızdan sevkıyattan sonraki 1 yıl garanti süresi içerisindedir.
8. Düşünceli Hizmet
Müşterilerimizin kullanım sırasında herhangi bir sorunu karşılaması durumunda, istedikleri zaman teknik destek sağlayabiliriz, en kısa zamanda çözümler sunacağız.
9. Uzun gelişme stratejisi
Müşterilerimizle uzun süredir bir strateji işbirliği ilişkisi kurmak, Renowell markasını bir arada tanıtmak, potansiyel müşteriyi dünyanın her ülkesinde ve bölgesinde temsilci olmak üzere desteklemek ve eğitmek istiyoruz.

İletişim bilgileri
Suzhou Renowell Hydraulic Pump Co., Ltd.

İlgili kişi: sherry

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)